اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از من بپرس (قسمت ششم)

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • از من بپرس (قسمت ششم)

  قسمت ششم را در هوای سرد زمستانی ضبط کردیم، هر چند که ظاهر و پوشش زمستانی در کار نیست اما واقعا هوا سرد بود و به همین جهت این قسمت با انرژی خیلی بیشتری ضبط شده است. بیش از 67 نظر در قسمت قبلی ثبت شده است که سوالات بسیار مهم و کلیدی در آن مطرح شده است و به همه سوالاتی که بالای 10 لایک داشته اند پاسخ داده شده است، در انتها نیز به سوالاتی که لایک کمتری داشته اند اما جذاب و کاربردی بوده اند نیز پاسخ داده شده است.  از شما خواهشی دارم و آن این است که نظرات خود در مورد مجموعه از من بپرس را نیز در بخش نظرات مطرح نمایید و اگر پیشنهاد یا انتقادی سازنده نیز در خصوص ادامه این مسیر دارید آن را با ما در میان بگذارید و همچنین اگر از آنچه تا کنون منتشر شده خوشحال هستید نیز ما را از این احساس خوب مطلع سازید.


  از من بپرس مجموعه آموزشی سریالی رایگانی است که با توجه به سوالات مخاطبین سایت مدیر وب ساخته می شود، در هر قسمت سوالاتی که در زمینه بازاریابی اینترنتی مطرح می شود در قسمت بعدی پاسخ داده می شود.

  تا کنون 5 قسمت دیگر از این مجموعه نیز منتشر شده است که می توانید همه قسمت ها را در برچسب مخصوص از من بپرس مشاهده نمایید.

  لینک مستقیم صفحه: http://modireweb.com/ask-me-6
  لینک مستقیم دانلود: http://modireweb.com/uploads/video/askme/ask-me-6.zip

صبر کنید ..
X