اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از من بپرس (قسمت پنجم)

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از من بپرس (قسمت پنجم)

چکیده :

بیش از 47 سوال مختلف در قسمت قبلی پرسیده شده است ک به تعداد زیادی از آنها در این قسمت پاسخ داده شده است.

هرچه بیشتر پیش می رویم سوالات تخصصی تر در زمینه بازاریابی اینترنتی و جذاب تری مطرح می شوند و من نیز بیشتر مشتاق می شوم تا به این سوالات پاسخ دهم! در این قسمت سوالات بسیار خوبی پاسخ داده شده است که اکثر این موارد تجربیات کاربردی هستند و به این راحتی در وب پیدا نمی شوند.
    مجموعه از من بپرس به کمک کاربران مدیر وب تبدیل به یک منبع بسیار قوی برای صاحبان کسب و کار اینترنتی و علاقمندان به بازاریابی اینترنتی شده است.

با توجه به درخواست کاربران از این به بعد فایل تصویری با فرمت MP4 برای ویدیو های آموزشی نیز در لینک های دانلود قرار داده خواهد شد تا بتوانید از طریق موبایل نیز فایل ها را دریافت یا آنلاین مشاهده نمایید.

از من بپرس مجموعه آموزشی سریالی رایگانی است که با توجه به سوالات مخاطبین سایت مدیر وب ساخته می شود، در هر قسمت سوالاتی که مطرح می شود در قسمت بعدی پاسخ داده می شود.
    تا کنون 4 قسمت دیگر از این مجموعه نیز منتشر شده است که می توانید در لینک های زیر آنها را مشاهده کنید:

لینک مستقیم صفحه: http://modireweb.com/ask-me-5

از من بپرس (قسمت اول)
    از من بپرس (قسمت دوم)
    از من بپرس (قسمت سوم)
    از من بپرس (قسمت چهارم)
صبر کنید ..
X