اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

6 اولویت مهم برای انتخاب هاست

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • 6 اولویت مهم برای انتخاب هاست

  1. سرعت : یکی از معیارهای اصلی سرعت اتصال و انتقال داده میان کاربر کلاینت و سرور هاست است که معمولا در سرویس های چه ایرانی چه خارجی حدود ۱۰۰ مگابایت در ثانیه است که نرخ معقولی برای کاربری و سرعت بهینه میباشد
  2. پشتیبانی : پشتیبانی به اندازه ی مشخصات فنی یک هاستینگ مهم است زیرا هرگونه مشکل احتمالی یا آموزشی مورد نیاز و دستورات خاص هاست باید از طریق پشتیبانی اعمال شود مثلا برای ریست کردن کامل هاست باید به پشتیبانی تیکت ارسال کرد.پشتیبانی های که از طریق تیکت و آنلاین باشد بیشترین بازدهی را دارد.
  3. سخت افزار : سخت افزار یک هاستینگ از اصلی ترین و پایه ترین نیاز و معیار یک هاست خوب است. معمولا سیستم های موجود در ایران با سخت افزار شرکت اچ پی راه اندازی میشود زیرا قدرت بالا و قیمت مناسب و تنوع آن بسیار خوب است. همچنین کانفیگ راحت تری نسبت به دیگر سخت افزارها دارد همچنین قطعات و هاردهای مختلفی برای آن در بازار موجود است.
  4. آپ تایم : میزان وصل بودن به شبکه و عدم قطعی اتصال سرور هاست به اینترنت را آپ تایم مشخص میکند که معمولا ۹۹ درصد است.
  5. تعداد مشتری : تعداد مشتریان مشخص میکند که چه تعداد مشتری از آن راضی هستند و با آن هاستینگ ادامه همکاری دارند پس میتوان معیار خوبی برای انتخاب باشد.
  6. امنیت : امنیت مهم ترین معیار هر چیزی برای انتخاب است. اگر امنیت نباشد ناپایداری پیدا میشود. امنیت هاست ها را با انواع نرم افزارها و سخت افزارها همچون آنتی ویروس ها آنتی شلر آنتی دیداس اسکنر ها و غیره ایمن میکنند این مستلزم داشتن یک تیم فنی خوب و همچنین داشتن بروزترین راهکارهای امنیت شبکه نیز میباشد.
  تابلو چلنيوم
صبر کنید ..
X